Telefon: 05308299319

Sıkça Sorulan Sorular

Fotokopter Prodüksiyon Yaptığı İşler

Fotokopter Prodüksiyon 2007 yılına havadan çekimle başlayan serüvenine yerden çekim ekipmanlarını da ekleyerek her türlü reklam, tanıtım ve organizasyonlarınızda anahtar teslim çözümler sunar.

FOTOKOPTER | Fotokopter Prodüksiyon Yaptığı İşler

Fotokopter Hangi Şehirde?

Biz, İzmir’de bulunuyoruz. Türkiye’nin heryerine ulaşım için özel aliminyum taşıma kutularımız ile uçakta problem olmadan istediğiniz yere gelebiliyoruz.

FOTOKOPTER | Fotokopter Hangi Şehirde?

Fotokopter'in Uçuş Süresi?

Uçuş süresini etkileyen birçok değişken vardır. Fotokopter  birden fazla pil ve gelişmiş bir saha şarj istasyonu ile donatılmıştır. Pilleri şarj etmek için sahada istenilen yerde şarj edilebilir.Uçuş süremiz ortalama güvenlik sebebi ile 15-20 dk arasındadır. Yere indikten sonra 5 dk içinde yeni pili takılarak çekime devam edilebilir.

FOTOKOPTER | Fotokopter'in Uçuş Süresi?

Çekim Ekibi Görev Dağılımı?

Fotokopter cihazında kameranın gördüğü görüntü 2 kişiye aynı anda iletilir. Pilot uçuşu sağlarken, 2. kişi, yani kamera operatörü istenilen objeye odaklanır ve sinematografiyi sağlar.

FOTOKOPTER | Çekim Ekibi Görev Dağılımı?

Azami Menzil ve Yükseklik?

Yükseklik sınırımız 200-220 mt  (66 katlı bir gökdelen kadar), uzaklık sınırımız uçuş süremizle sınırlıdır. Pilot ve kamera operatörü önlerindeki ekran sayesinde cihazı görmeden de uçuş yapabilirler. İstenirse aynı görüntüyü Dev ekrana veya müşterinin önündeki ekrana gönderebiliriz.

FOTOKOPTER | Azami Menzil ve Yükseklik?

Gerçek Helikoptere Karşı Fotokopterin Avantajları?

Fotokopter ile çekilecek  objenin çok yakınına girerek daha dinamik ve detaylı çekimler yapabilirsiniz. Şehir içinde istenilen yükseklikte çekimler gerçekleştirebilirsiniz.

FOTOKOPTER | Gerçek Helikoptere Karşı Fotokopterin Avantajları?

Hizmet Ücretleriniz Ne Kadar?

Her proje farklıdır. Bizim ile iletişime geçin ve hayallerinizi söyleyin, biz yapalım.

FOTOKOPTER | Hizmet Ücretleriniz Ne Kadar?

Güvenli mi?

Fotokopter güvenliği ciddiye alır. Kazaları önlemek için birden fazla prosedürümüz vardır. Müşteri tarafından riskli çekimler istenilse dahi, gerekli güvenlik önlemleri olmadıktan sonra çekimler istenilen kriterler uygulanana kadar yapılmaz. Güvenlik, çekimden önde gelir. Daha detaylı sorularınız için iletişim sayfamıza bakınız.

FOTOKOPTER | Güvenli mi?

Fotokopter Kapalı Alanda Uçar mı?

Evet. Elektrikli motorları sayesinde sessiz ve dengeli bir biçimde iç mekanlarda çekim yapabilir.

FOTOKOPTER | Fotokopter Kapalı Alanda Uçar mı?
İletişime Geçin