Telefon: 05308299319

Blog

 • Blog
  07
  May

  Yapay zeka, drone teknolojisine bir dizi faydalı yetenek ve işlev kazandırabilir:

  Yapay zeka, drone teknolojisine bir dizi faydalı yetenek ve işlev kazandırabilir: Otomatik Uçuş ve Navigasyon: Yapay zeka, dronların otomatik olarak uçmasını ve belirlenmiş rotalarda seyahat etmesini sağlayabilir. Bu, dronların belirli bö..

  Devamı..
 • Blog
  26
  Sep

  ND Filtre nedir, Ne işe yarar. Dronelarda ND Filtre

  ND (Neutral Density) filtre, kameranın veya kameralı cihazın objektifine takılan bir tür filtre türüdür. Bu filtre, görüntüye giren ışığı azaltır, böylece daha uzun pozlama süreleri veya daha geniş diyafram açıklıkları kullanarak çeşitli ..

  Devamı..
 • Blog
  14
  Sep

  Tarımın Yeni Kahramanları: Zirai İlaçlama Dronları

  Tarımın Yeni Kahramanları: Zirai İlaçlama Dronları Tarım sektörü, insanoğlunun hayatta kalabilmesi için temel bir ihtiyaç olan gıda üretiminin omurgasıdır. Ancak bu sektör, artan nüfus, iklim değişikliği ve kaynak sıkıntılar..

  Devamı..
 • Blog
  20
  Jul

  Drone kullanırken dikkat etmeniz gereken konular

  Drone kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli konu bulunmaktadır. Drone uçurmak, eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim olabilir, ancak aynı zamanda güvenlik ve yasal düzenlemelere uyma açısından sorumluluk gerektirir. Bu blog yazısında, drone uçurur..

  Devamı..
 • Blog
  12
  Jan

  Fpv drone nedir, nerelerde kullanılır

  FPV (First Person View) drone, pilotun drone'u gözünün önünde hissettiği veya gördüğü bir drone'dur. FPV drone'lar, pilotların drone'un görüş açısını gerçek zamanlı olarak görebildiği bir kamera sistemi ve bir vi..

  Devamı..
 • Blog
  12
  Jan

  Drone ile haritalama nasıl yapilir

    Drone ile haritalama yapmak için öncelikle bir drone (uydu kontrollü hava aracı) ve onunla birlikte gelen kamera veya ekstra bir kamera eklemek gerekir. Dronelar genellikle pil ile çalışırlar ve birkaç saat boyunca uçabilirler. &nbs..

  Devamı..
 • Blog
  11
  Jan

  En iyi kurgu montaj programları hangileridir.

  En iyi kurgu prodüksiyon programları.   Video kurgusu yapmak için birçok farklı program mevcut. En iyi programlar arasında hangisi olduğu, kullanım amacına ve kişinin kullanım becerilerine göre değişebilir. Ancak, genel olarak en çok kullanı..

  Devamı..
 • Blog
  18
  Mar

  Prodüksiyon Nedir , Prodüksiyon Şirketleri Ne İş Yaparlar?

  Prodüksiyon Nedir , Prodüksiyon Şirketleri Ne İş Yaparlar? Kelime olarak “üretim” yani “production” anlamına gelen prodüksiyon nedir sorusunun yanıtı genellikle sinema filmi, televizyon programı, gösteri yapımı için kullanılan bi..

  Devamı..
 • Blog
  18
  Mar

  Halihazır Harita Dronlar ile

  HALİHAZIR HARİTA Hali hazır harita, yeryüzü topoğrafyasının yanı sıra insan yapımı olan yol, bina gibi objeleri gösteren bir harita türüdür. İlgili kanunlar ve yönetmeliklere göre söz konusu tüm yapılar ölçülüp ka..

  Devamı..
 • Blog
  18
  Mar

  IHA İnsansız hava araçları ile haritalama, ortofoto, Noktabulutu oluşturma

  İnsansız Hava Araçları (İHA) otomatik veya yarı otomatik uçuş prensibine sahip başlangıçta askeri amaçlariçin kullanılan motorlu veya motorsuz hava araçlarıdır. Son yıllarda meydana gelen gelişmelerle birlikteİHA’lar, afet yönetimi ve planlama,..

  Devamı..
İletişime Geçin