DJI FPV Hazır Drone
09
Mar

DJI FPV Hazır Drone

DJI FPV Drone Combo 

İmkansız görünen şekillerde gökyüzünde uçun. Uçma tutkumuzu asla kaybetmedik ve DJI FPV ile bu tutkular hayal gücünü gerçeğe dönüştürdü. Bu sürükleyici ve sezgisel drone ile hayallerinizin ötesine geçmeye hazır olun.

Şık ve Aerodinamik DJI FPV Drone güçlü motor,  pil ömrü, rüzgar direnci sunar. Görsel olarak büyüleyici olduğu kadar yeteneklidir.

DJI FPV, birden fazla şekilde öne çıkıyor. Spor ön LED’leri ve özelleştirilebilir renklerli ışıkları olan DJI FPV, pilotların dronelarını olabildiği kadar benzersiz yapmalarına olanak tanır.

Eşsiz Kontrol

DJI FPV Goggles V2 ve DJI FPV’ nin süper geniş 150 derece FOV tarafından sağlanan sürükleyici uçuş heyecanını hissedin. 120fps’ ye kadar HD video aktarımı, size uçuşunuzun Ultra akıcı, gerçek zamnalı görüntü almanızı sağlar.

İster deneyimli bir FPV pilotu olun, ister tamamen yeni başlayan biri olu, DJI FPV, herkesin ilk günden güvenle uçmasını sağlayan üç sezgisel uçuş modu sunar.

S Modu

S modunda FPV çekimlerinin dinamik görünümünü kolayca elde edin. Bu hibrit uçuş modu, manuel olarak uçma özgürlüğünü önceki DJI droneların basitleştirilmiş kontrolleriyle birleştiriyor.

N Modu

Yeni kullanıcılar için ideal olan N modu, engel algılama gibi DJI güvenlik özelliklerinin yanı sıra geleneksel drone uçuş kontrolleriyle sürükleyici uçuş sunar.

M Modu

Tam, sınırsız kontrol ve eksiksiz FPV uçuş deneyimi için M modunda uçun. Paramtreleri özelleştirin ve başka hiç bir şeye benzemeyen uçuş ve görüntülerin keyfini çıkarın.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

Yardımcı bir alt ışık, Akıllı eve dönüş ( RTH ), düşük pil RTH ve ileri ve aşağı doğru engel algılama, yüksek hızlarda bile güvenli bir uçuş sağlamaya yardımcı olmak için DJI FPV’ ye entegre edilmiştir.

150 derece süper geniş FOV ile birleştirilmiş güçlü yetenekleri, rakipsiz bir görüş sağlar. 4x ağır çekim, RockSteady sabitleme ve distorsiyon düzeltme, pilotlara daha da akıcı, daha dramatik sonuçlar verir.