Telefon: 05308299319

Blog

 • Blog
  24
  Şub

  izmir gazetesindeki sayısal haritalama haberimiz

  https://www.izmirgazetesi.com.tr/teknoloji/drone-ile-yeryuzu-haritasi-h8371.html

  Devamı..
 • Blog
  17
  Ara

  İzmir Büyükşehir Belediyesi “Orman İzmir” Kampanyasında Fotokopter farkıyla projeler.

    İzmir Büyükşehir Belediyesi,  Ağustos ayında yaşanan büyük orman yangını felaketinin yarattığı  tahribatın ardından doğanın yaralarını sarmak, kentin ormanlarını korumak ve geliştirmek için “Orman İzmir” kampanyası başlattı. İzmirl..

  Devamı..
 • Blog
  22
  Eyl

  DJI FPV KİTİ SAYESİNDE DRONE YARIŞLARI İÇİN YENİ DÖNEM!

  Drone denildiğinde ilk akla gelen markalardan birisi olan DJI, drone pilotları için yeni FPV kitini (birinci şahıs görüşü) duyurdu. Detaylara geçmeden önce Drone FPV nedir? sorusuna kısaca yanıt vermek gerekirse: Drone’dan gelen g..

  Devamı..
 • Blog
  11
  Tem

  SCORPİON-3, HOVERSURF’ÜN YENİ BİR YOLCU TAŞIYAN DRONE PROJESİ

  Hiç bisiklet kullanır gibi basit bir şekilde uçan bir drone kullandığınızı düşündünüz mü? Yanıtınız ne olursa olsun, bu hepimizin en çok arzulayacağı şeylerden yapılan bir liste arasında kesinlikle ilk 10’a girer. Scorpion-3 ile listeye bir &cce..

  Devamı..
 • Blog
  01
  Tem

  Drone Yarışı Nedir?

  Drone Yarışı Nedir? Drone yarışı, drone pilotlarının inanılmaz hızlı ve çevik dronelar yaratarak, belirli bir pist üzerinde mümkün olan en hızlı şekilde giderek birbirleriyle yarışmalarıdır. Günümüzde hemen hemen bütün dr..

  Devamı..
 • Blog
  20
  Oca

  DRONE UÇURMAYA YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN 3 İPUCU

  Drone sporuna ilgi duyan birçok kişinin en çok sorduğu soru olan “Nereden başlamalıyım?” sorusunu eminim ki siz de zamanında sordunuz, halen sormaktasınız ya da soracaksınız. Bu yazımızda drone uçurmaya yeni başlayanlar veya başlamak isteyenler için ön..

  Devamı..
 • Blog
  13
  Oca

  DRONE TERİMLERİ SÖZLÜĞÜ

  Drone Terimleri Sözlüğü ile, drone yarışı dünyasında en sık karşılaşacağınız terimleri listeledik.  2.4Ghz Spektrum: Uzaktan kumandalı dronelar için kullanılan genel frekans. Uzaktan kumanda cihazının kullandığı frekanstır.

  Devamı..
 • Blog
  13
  Oca

  Kış Olimpiyatları’nda dronelar dünya rekoru kırdı!

  1218 adet drone ile oluşturulmuş metrelerce büyüklükte bir kuşu bir stadyumun üzerinde ışık şöleni şeklinde görebilmek nasıl bir duydu hiç düşündünüz mü? Bu sayıda drone ile bir snowboard, kayakçı ve Olimpik yüzüğü..

  Devamı..
 • Blog
  13
  Oca

  Drone Fotoğrafçılığı

  Her geçen gün Drone ( okunuşu dron ) fotoğrafları ve videoları artıyor. Artık ortalama 1000 – 1500 dolar gibi bir bütçeyle çok kaliteli video ve fotoğraf çeke..

  Devamı..
 • Blog
  23
  Ara

  Ürün Fotoğrafçılığı

  Öncelikle Ürün fotoğrafçılığı diğer tüm fotoğrafçılık tiplerinde de olduğu gibi belli ortak kurallara hakim olmanızı gerektirir. Burada size ürün fotoğraf&cce..

  Devamı..
İletişime Geçin