Telefon: 0533776700705308299319

Blog

 • Blog
  20
  Oca

  Drone Terimleri Sözlüğü

  Drone Terimleri Sözlüğü ile, drone yarışı dünyasında en sık karşılaşacağınız terimleri listeledik. Eklemek istediğiniz terimler için bize her zaman ulaşabilirsiniz.   1S, 2S, 3S, 4S, 5S, 6S: LiPo piller içindeki hücre sayısını gö..

  Devamı..
 • Blog
  20
  Oca

  DRONE UÇURMAYA YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN 3 İPUCU

  Drone sporuna ilgi duyan birçok kişinin en çok sorduğu soru olan “Nereden başlamalıyım?” sorusunu eminim ki siz de zamanında sordunuz, halen sormaktasınız ya da soracaksınız. Bu yazımızda drone uçurmaya yeni başlayanlar veya başlamak isteyenler için ön..

  Devamı..
 • Blog
  13
  Oca

  DRONE TERİMLERİ SÖZLÜĞÜ

  Drone Terimleri Sözlüğü ile, drone yarışı dünyasında en sık karşılaşacağınız terimleri listeledik. Eklemek istediğiniz terimler için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 2.4Ghz Spektrum: Uzaktan kumandalı dronelar için kullanıla..

  Devamı..
 • Blog
  13
  Oca

  Kış Olimpiyatları’nda dronelar dünya rekoru kırdı!

  1218 adet drone ile oluşturulmuş metrelerce büyüklükte bir kuşu bir stadyumun üzerinde ışık şöleni şeklinde görebilmek nasıl bir duydu hiç düşündünüz mü? Bu sayıda drone ile bir snowboard, kayakçı ve Olimpik yüzüğü..

  Devamı..
 • Blog
  13
  Oca

  Drone Fotoğrafçılığı

  Her geçen gün Drone ( okunuşu dron ) fotoğrafları ve videoları artıyor. Artık ortalama 1000 – 1500 dolar gibi bir bütçeyle çok kaliteli video ve fotoğraf çeke..

  Devamı..
 • Blog
  23
  Ara

  Ürün Fotoğrafçılığı

  Öncelikle Ürün fotoğrafçılığı diğer tüm fotoğrafçılık tiplerinde de olduğu gibi belli ortak kurallara hakim olmanızı gerektirir. Burada size ürün fotoğraf&cce..

  Devamı..
İletişime Geçin